Družstva

Tygři JBC Brno - BC Kolín 71:50

15/12/2019

Body: Adámek Matěj 15,Brzák Šimon 9, Kropáček Michal 6, Jánský Ondřej 6, Guk Viktor 6, Škarka Filip 4, Hanč František 2, Matoušek Jakub 2, Kodytek Sebastian, Konývka Radim, Hruška Adam, Domnosil Richard

Komentář: Karty tak byli rozdány jasně, nejenže se naši hráči dostali v tabulce před svého sobotního soupeře, ale pokud by uspěli i v nedělním utkání na palubovce Brna, obsadili by ve skupině 3. místo, což by pro tento výběr byl velký úspěch. Vstup do nedělního utkání v legendární brněnské hale Morenda se kolínskému týmu podařil na výbornou, po 5 minutách jsme vedli o 5 bodů a soupeř byl nucen změnit své obranné plány. Bohužel, od této chvíle se utkání zlomilo ve prospěch domácího týmu. Mladí Medvědi si nedokázali poradit s typem obrany,se kterou se ještě nikdy nesetkali. Po 20 minutách vedli Tygři rozdílem 22 bodů a i přes to, že se kolínskému týmu podařilo stáhnout náskok soupeře na začátku 3. periody pod 10 bodů, Brno opět odskočilo a ve finále tak mohlo slavit výhru 50:71. Rozdíl ve skóre, kterým mladí Medvědi prohráli je vzhledem k průběhu utkání až moc krutý. Ovšem nezbývá, než se poučit do dalších zápasů a v Lize U14 zabojovat o přední příčky!