Družstva

ŠMOULINKA CUP V KOLÍNĚ

12/1/2018
Kluci U12

Další turnaj Šmoulinka Cupu se odehrál 7.1. na domácí kolínské palubovce. Mimo našich dvou týmů (chlapci a dívky) přijel ještě tým z Poděbrad a Nymburka.

První místo patřilo Poděbradům, kteří odehráli turnaj bez porážky. Na druhém místě skončil tým Kolín chlapci. Třetí místo zaujmul Nymburk a čtvrtý byl tým Kolín dívky.

Asi nejzajímavější zapás přinesl hned úvod turnaje, kde se střetla medvíďata z Kolína. Vítězství si nakonec odnesli chlapci, i když v úvodu zápasu to tak nevypadalo (prohrávali o 12 bodů). Velkým překvapením bylo skórování hráčů ročníku 2010 (jedná se o nejmladší hráče turnaje) a to v těžké a napínavé koncovce, kdy chlapci v posledních vteřinách zápasu strhli vedení na svoji stranu. Utkání skončilo o pouhý jeden koš.

Tým Poděbrad znovu ukázal svoji převahu a všechny tři zápasy odehrál s jasným bodovým rozdílem. Velkou smůlu měla naopak naše kolínská děvčata, která dva zápasy prohrála o 2 body (Kolín chlapci, Nymburk). I když jim štěstí nepřálo, tak všechny jejich zápasy byly z pohledu diváka atraktivní.

Rodiče našich hráčů a hráček již tradičně ukázali, jak skvělou diváckou atmosféru umí vytvořit. Tímto všem fanouškům děkujeme za účast.

Podporuje nás