Družstva

Pohár rektora 2018 - Olomouc

3/9/2018
Minižáci U13

Devět statečných starších minižáků U13odcestovalo do Olomouce, aby reprezentovali náš klub na mezinárodním turnaji -Pohár rektora 2018.

První cíl, kterýmbyl postup do čtvtfinále splnili! Nejdříve jsme v prvním zápase skupiny podlehli týmu NH Ostrava “A” (mistři České republiky), ale ve druhém utkání ve skupině jsme ukázali své bojovné srdce a porazili tým Žiliny o 19 bodů!

V sobotním čtvrtfinálovém utkání jsme narazili na Sokol Pražský, o výsledku rozhodla hned 1. čtvrtina, kterou jsme prohráli 2:18. Konečný výsledek utkání byl 33:48, takže je vidět, že v dalších fázích utkání jsme byli více než vyrovnaným soupeřem. Ve druhém utkání, které začínalo v 16:00 jsme narazili na tým Vysočina Jihlava, který v loňském roce obsadil 6. místo na MČR. Od začátku utkání měl soupeř mírně navrch, utkání se však proměnilo v drama, když se po šňůře 9 bodů v řadě dostali Medvědi na nerozhodný výsledek, do konce utkání zbývala pouhá minuta. V té už jsme bohužel body nezaznamenali, Vysočina proměnila těžkou střelu za 2 body a jeden trestný hod. Výsledkem je tedy vítězství Jihlavy o 3 body 47:50, které naše bojovníky odsoudilo k souboji o celkové 7. - 8. místo na turnaji.

V tomto zápase nás čekal dobře známý soupeř, tým Brandýsa nad Labem. Již od první minuty naši Medvědi na palubovce dominovali a bez problémů si dokráčeli k přesvědčivé výhře 62:21 a tedy k celkovému 7. místu na turnaji!