Družstva

BC Kolín - BC Benešov 82:27

21/1/2019

PLAY OUT ZAČALO, BENEŠOV PADL!

V sobotu 19. 1. 2019 přijel do GEOSAN Arény BC Benešov. U něj naše Juniorky naposledy padly po špatném výkonu 68:62 a tak si doma chtěly spravit chuť. Soupeři porážku nakonec oplatily i s úroky, když vyhrály o 55 bodů v poměru 82:27. Základ drtivé výhry Juniorky položily už v první čtvrtině, když si i přes několik nedaných šoupáků vytvořily rychlé vedení 15:2 a nakonec soupeři v první čtvrtině povolily pouze 4 body. Zbytek utkání se nesl ve stejném duchu a domácí hráčky na palubovce dominovaly pod oběma koši. Zdobila je především rychlá přechodová fáze a dobrá obrana. K utkání byly po dlouhé době k dispozici všechny hráčky. Chyběla jen dlouhodobě zraněná Iveta Vinklátová. S výjimkou Adély Havrdové se všechny hráčky bodově prosadily. Hned 5 hráček zatížilo konto soupeře dvouciferným počtem bodů a diváci si mohli užít pěkný, kolektivní výkon celého týmu. Juniorky tak do Play Out skupiny B celostátní ligy vstoupily vítězně a mohou se tak s dobrou náladou připravovat na další utkání, při kterém budou 2. 2. opět v GEOSAN Aréně hostit Bižuterii Jablonec nad Nisou, dosavadního lídra Play Out tabulky.