Družstva

Minižákyně obsadily 4. místo na Kolínském poháru

14/9/2017
Holky U14

V sobotu 9.září BC Kolín uspořádal pro mladší minižákyně turnaj Kolínský pohár. Šestice týmů hrála rozdělená do dvou skupin v tělocvičnách Střední průmyslové školy a 1. ZŠ, kde se dále odehrála semifinálová utkání a boje o konečné umístění. 

Komentář trenérky Lucie Vetorové: První zápas nám vyšel na výbornou. S týmem BK Český Brod jsme nikdy nehrály, tím pádem jsme nevěděly, co máme čekat. Od začátku zápasu jsme, ale byly ve vedení. Tento zápas hrály holky velmi dobře a hlavně kolektivně. 

Druhý zápas proti Brandýsu se nám vůbec nepovedl. Hráčky přistoupily k zápasu velmi laxně a odevzdaně. Doufám že tento přístup se již nebude opakovat. V první čtvrtině jsme nebyly schopné se vůbec prosadit, velkým počtem ztrát a nebojovnosti jsme nedaly ani jeden koš. Tento zápas byl od začátku až do konce v režii Brandýsa, který zaslouženě vyhrál. 

V semifinále jsme se střetly s týmem Pardubic. Utkání mělo jednoznačný průběh. Výhru a postup do finále zaslouženě slavil soupeř. 

V boji o třetí místo jsme se opět utkaly s BK Brandýs, ale tentokrát to nebylo vůbec špatné. Hráčky se vzchopily a byly odhodlány podat co nejlepší výkon. Jen první čtvrtina nám nevyšla, jinak jsme hrály vyrovnaný basket. Druhou čtvrtinu jsme dokonce i vyhrály. Ale bohužel díky první čtvrtině jsme prohrály o 6 bodů. Holky si ale za tento zápas zaslouží pochvalu. 

Výsledky: 

BC Kolín vs. BK Český Brod 32:22 

BC Kolín vs. BK Brandýs 11:41 

BC Kolín vs. BK Studánka Pardubice 16:39 ( semifinále ) 

BC Kolín vs. BK Brandýs 29:38 ( o 3. místo) 

Konečné pořadí 

1. BK Studanka Pardubice 

2. BC Benešov 

3. BK Brandýs 

4. BC Kolín 

5. BK Český Brod 

6. AŠ Mladá Boleslav

Podporuje nás