Pozvánka na nejbližší zápasy
  Datum     Hodina       Soupeř         Soutěž       Místo  
-- --:-- -- -- --

Info - Streetball cup Kolín a Dětský den 2017

06.06.2017

street17.jpg


V sobotu 3. června se areál aquaparku Vodní svět přeměnil k nepoznání - konal se zde každoroční, již 17. ročník Streetball cupu a Dětského dne! Celý program uvedli a zahájili prezident klubu pan Martin Buřič a generální manažer Miroslav Sodoma.

Na celkem šesti kurtech se od 9:30 rozhořely boje v základních skupinách a to hned v 9 kategoriích. Souběžně probíhal Dětský den v areálu Vodního světa, který přilákal několik stovek nejmenších dětí. Ty si užívaly všemožné atrakce a bylo vidět, že si tento den skutečně užívají! To samé platilo i o starších dětech, které předváděly své umění pod basketbalovými koši.

Během polední pauzy mezi zápasy se na všech kurtech uskutečnily dovednostní soutěže. Ve starších kategoriích se jednalo zejména o přesnost střelby, naopak u nejmenších se hodnotila kvalita a úspěšnost provedení klasického dvojtaktu.

Odpolední program zápasů odstartoval ve 13:30 a na kurtech šlo již do tuhého, začaly boje o celkové umístění a všichni odevzdávali na kurtech maximum. Na konci tohoto, pro všechny náročného dne, se přešlo k dekorování vítězů a předávání věcných cen všem úspěšným týmům.

Na organizaci celého dne, jak Streetball cupu tak i Dětského dne, se podílelo celkem 47 dobrovolníků z řad trenérů a rodičů hráčů a hráček BC Kolín!