Body Kolín: Lee Skinner 21, Filip Novotný 20, Devante Wallace 15, David Pekárek 11, Jakub Petráš 8, Jiří Jelínek 7, Adam Číž 6, Jan Křivánek 2, David Machač 2

Body Pardubice: Thomas Dunans 25, Kamil Švrdlík 20, Tomáš Vyoral 17, Dominet Burnett 10, Petr Heřman 7, Josef Potoček 4, Prokop Slanina 2, Matěj Svoboda

ROZHODČÍ Robert Vyklický, Marek Vošáhlík, Jan Jeřáb

KOMISAŘ Pavel Volejník

Hráč utkání: Filip Novotný

Miroslav Sodoma (trenér BC GEOSAN Kolín):

Máme za sebou první čtvrtfinále – určitě to nebylo lehké, ale to jsme ani nepředpokládali. Myslím si, že jsme se zlepšili v druhém poločase a to je vlastně důvod toho, že jsme vyhráli. Padly nám tam střely a myslím, že nikdo nemůže říkat, že to byla náhoda, protože takhle hrajeme celou sezónu. Díky zlepšené hře ve druhém poločase jsme udělali první krok, spíše krůček a zítra ve 20:15 opět tady a věřím, že opět vítězně.

Filip Novotný (hráč BC GEOSAN Kolín)

Dneska jsme nezačali vůbec dobře. První poločas nebyl podle našich představ, ale do druhého poločasu jsme vlítli s jinou energií, trefovali jsme střely a jsme rádi, že máme první bod. Není ale čas na slavení, musíme zregenerovat a zítra znovu.

Adam Konvalinka (trenér BK JIP Pardubice)

Myslím si, že jsme dnes měli dobrý vstup do zápasu, ačkoliv Kolín vyhrál první čtvrtinu, tak si myslím, že jsme hráli podle plánu. Vygradovalo to v 18. Minutě, kdy jsme šli na +10, tam jsme se asi uspokojili, protože Kolín měl 16 bodovou šňůru, kdy to otočil a už nám vedení nevrátil zpátky. Jen jsme koukali na to, jak se jim daří zdálky. Vzdor na konci – neříkám, že neměl význam, ale už to bylo daleko a nezbývá nám než poblahopřát, než že se zase tolikrát trefili a doufat, že se nám to zítra podaří.

Michal Svoboda (hráč BK JIP Pardubice)

Myslím, že zápas rozhodl vstup do třetí čtvrtiny, který se hostům velmi povedl, trefili asi 5 střel z dálky, na což jsme bohužel dokázali zareagovat až někdy v polovině čtvrté čtvrtiny, kdy jsme se přitáhli zpátky na nějaký hratelný rozdíl. To už ale bylo pozdě, sice jsme bojovali, snažili jsme se to dotáhnout, ale náš nedůraz na obranném doskoku rozhodnul, že si výhru dnes odnáší Kolín.