Kingspan Královští sokoli - BC GEOSAN Kolín 108:97

2/11/2019

Medvědi vyrazili k odehrání 7. kola Kooperativa NBL na palubovku královehradeckých Sokolů a chtěli navázat na dva předchozí úspěchy v podobě výher s Brnem a Olomouckem.

Hlavním úkolem kolínského týmu byla koncentrace na obrannou činnost, ale zde Medvědi naprosto selhali. V řeči čísel to znamená, že jen za druhý poločas tohoto utkání obdrželi stejný počet bodů jako proti Olomoucku za celý zápas. Po vyrovnaném 1. poločase utkání, který byl doslova přestřelkou, odcházeli naši hráči do šaten s dvoubodovým vedením 51:53. I přes nabádání k zlepšení obrany se efekt nedostavil a domácí Sokoli se v průběhu 3. čtvrtiny dostali do vedení, které již nepustili. Výsledek 108:97 je zejména pro naší obranu ostudný.

Body Hradec: Sedmák Peter 28, Lošonský Pavol 25, Tresač Dorde 21, Stamenkovic Peda 17, Peterka Ondřej 15, Heinzl Dominik 2, Andres Petr 0, Jirák Rostislav 0, Kantůrek Lukáš 0, Mahler Tomáš 0

Body Kolín: Igrutinovic Luka 24, Číž Adam 23, Vukosavljević Filip 20, Richardson Benjamin Mark 11, Granić Vlatko 8, Machač David 7, Kolář Martin 4, Brožek Lukáš 0, Krefft Paweł 0, Merta Tomáš 0, Novák Pavel 0, Vacek Lukáš 0

STŘELBA 3B. 26/10:28/10 STŘELBA 2B. 42/33:50/30 TH 16/12:14/7 doskoky 32:37 CHYBY 16:17 ROZHODČÍ Hruša Petr, Scholze Michal, Ulrych Lukáš KOMISAŘ Zachara Ivan POČET DIVÁKŮ 294